این محصول با فرمولاسیون جدید، سلولهای ضعیف پیاز موی سر شما را تقویت و ظرف مدت 1 تا 2 هفته ریزش كامل آنرا قطع مینماید و از هفته دوازدهم تا شانزدهم شما شاهد رویش مجدد موهای سر خود و ترمیم آن خواهید بود. این محصول برای جلوگیری كامل از ریزش مو و تقویت موی سر و همچنین جهت شادابی و لطافت موی سر شما تولید شده است. در ضمن آسیب و شكنندگی موها را رفع مینماید. روزانه حداقل یكبار مصرف پروتكسان تاكید میگردد. ولی طبق آزمایشات به عمل آمده نتیجه بهتر و سریعتر آن در استفاده 2 مرتبه در روز میباشد. با استفاده از این محصول شما اعتماد به نفس دیگری را بدست می آورید

 

طریقه مصرف:
ابتدا موهای سر خود را با شامپو بشویید و بعد از خشك كردن فرق سر خود را باز نموده محلول پروتكسان را 20 قطره با قطره چكان به فرق سر خود بریزید و كاملا آن را ماساژ دهید و تا 12 ساعت از شستن آن خودداری نمایید.
پرتكسان محصول كشور آلمان میباشد. شامپو همراه با سرم تقویتی جهت رشد مجدد موی سر تولیدشده است.
مواد Procapil و L-Arginin برای رفع آسیب و شكنندگی موها و تقویت پیاز مو برای پیشگیری از ریزش موهای ژنتیكی و موقتی موثر است.
بطوریكه می دانیم عوامل بسیاری از قبیل : مسائل ارثی و ژنتیكی ، آب و هوا ، استرس ، مشكلات هورمنی ، برخی از بیماریها و بسیاری از خانمها در دوران یائسگی و كمبود برخی از ویتامینها و مواد معدنی لازم كه از عدم تغذیه صحیح ناشی میشود باعث ضعیف شدن پیاز مو و در نتیجه ریزش و طاسی سر میشوند و تمامی ویتامینهائی كه برای تقویت پیاز مو و رشد مو لازم است بصورت سرم جهت كمك به تعادل رژیم غذائی با سلیكون طبیعی خارج شده از دانه ارزن ، جوانه گندم و دیگر ویتامینها و موادمعدنی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته كه به هنگام استفاده از شامپو و محلول پرتكسان استفده آن را توصیه مینمائیم تا نتیجه مضاعفی از استفاده این محلول بدست آورید كه در نهایت این محصول باعث میشود كه جریان خون و بازسازی سلولهای سازنده مو از كف سر افزایش یافته و وجود ویتامینها و مواد معدنی موجود در این كپسول باعث تقویت پیاز مو ،روش بیشتر و ضخامت موی سر میشود و به میزان بسیار بالائی تمامی نیازهای روزانه ریشه موها را برآورده می سازند. از نظر محتویات تغذیه ای هم این كپسول حاوی كالری ، كربوهیدرات ، پروتئین و چربی موردنیاز پوسته سر و ریشه موها می باشند.
توجه : هرگز از 2 بار بیشتر در هر شبانه روز استفاده نگردد

كلیه محصولات فروشگاه با بهترین كیفیت و در بسته بندی ویژه عرضه می شوند و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند

لطفا جهت دریافت مشاوره با شماره های  09191106274  و  09357080771  تماس بگیرید


قیمت 1230000 ریال

برای خرید محصول روی دكمه خرید پستی كلیك كنید.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 خرداد 1389    | توسط: سپیده ماهان کیش    |    |
نظرات()